Kurumsal Müşteri Numarası

Şifre

Hemen Başvur

Şifremi unuttum

Turkcell AkıllıBulut Nedir?

Turkcell AkıllıBulut, Turkcell grup şirketlerinin sahip oldukları üstün teknolojik altyapıları kullanarak, kurumsal müşterilerine sundukları bilişim teknolojisi hizmetlerinin ortak adıdır. www.turkcellakillibulut.com sitesi, Turkcell Superonline’ın bilgi teknolojileri altyapı (sunucu, internet, veri depolama..vb) ve uygulama hizmetlerinin istenilen kapasitede dakikalar içerisinde kurulmasını ve kullanılmasını sağlayan bir internet portalidir.

Dokümanlar

Tanıtım Videosu
Bulut ve Bilgi Teknolojileri Hizmetlerimiz Turkcell Superonline ile artık hizmetinizde. Turkcell AkıllıBulut 'u daha iyi tanımak için aşağıdaki doküman ve sunumlara göz atabilirsiniz.

Turkcell Akıllı Depo Kurumsal
Turkcell Akıllı Depo Kurumsal ile bilgileriniz güvence altında, her an yanınızda.
Turkcell Akıllı Depo Kurumsal ile verilerinizi yanınızda taşımayın, onlar sizin olduğunuz yere gelsin. Klasörlerinize, Turkcell güvencesiyle veri kaybı yaşamadan ister akıllı telefonunuzdan, ister tabletinizden ya da bilgisayarınızdan, istediğiniz an ulaşın. İş arkadaşlarınızla ortak klasörler yaratarak birbirinizden uzakta dahi olsanız aynı dosya üstünde çalışın, iş veriminizi arttırın.